2017 YILI TÜRKİYE AİKİDO KURULLARI

Türkiye Wushu Federasyonu Aikido Branşında Kulübümüz Baş eğitmeni Oğuz ÖCAL 2017 yılı Aikido Teknik Kurullarında görev almıştır.

 

Aile Hekimine Dokunma


Bursa Aile Hekimliği Derneği (BURSAHED) ile Sakura Aikdo Spor Kulübü olarak yaptığımız protokol gereği çalışmalarımız Temmuz ayından beri devam etmektedir. Doktorlara uygulanan şiddete karşı bir kamuoyu yaratmak için başlattığımız çalışmalara Ulusal Basın oldukça ilgi göstermiş ve pek çok haber kanalında işlenmiştir.

 

Bursa Aile Hekimliği Derneği Aikido Çalışmaları (BURSAHED)

Bursa Aile Hekimliği Derneği (BURSAHED) üyeleri ile birlikte Aikido çalışmalarına başladık.

Ağustos ayından beri sürmekte olan çalışmalarımız halen devam etmektedir.

 

AMSTERDAM - Nobuyoshi Tamura Memorial Aikido Seminer

03 - 05 Mart 2017 tarihleri arasında Rotterdam ve Amsterdam şehirlerinde olmak üzere Hollanda' da yapılan Aikido seminerine katıldık. Hocamız Nebi VURAL' ın verdiği Aikido seminerinde Bursa Sakura Ailesi olarak 6 kişiydik. Seminerde Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türk Aikidocular ile birlikte, Hollanda, Fransa, Sırbistan gibi ülkelerden de katılımcılar vardı. Ankara ODTÜ Aikido Topluluğu ve diğer ülkelerden gelen Türk Aikidocular ile birlikte ülkemizi başarıyla temsil ettiğimize inanıyoruz. Bu vesile Hocamız Nebi VURAL' a sonsuz teşekkürler.

Ayrıca Semineri Organize eden ve sıcak misafirpervelikleriyle bizi karşılayan Aikido Rotterdam ve Amsterdam'daki dostlarımıza da teşekkür ederiz.